ПРАВИЛА КЛУБУ

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ KING GYM&FITNESS

1. Клієнтом Клубу може стати будь-який громадянин, який досяг 14-річного віку і сплатив вартість послуг відповідно до типу клубної карти. Клубна карта, в залежності від типу, включає в себе:
-термін дії;
-час відвідування клубу;
-наявність певної кількості невикористаних відвідувань, передбачених цим типом клубної картки (відповідно до діючого прейскуранта).

2. Реєстрація клієнта відбувається при наявності документа що засвідчує особистість.При відвідуванні клубу клієнт зобов’язаний надати карту, в разі відсутності карти клієнт зобов’язаний залишити заставу за ключ і надати документ який засвідчує особу.

2.1 Пропуском в Клуб є клубна карта. Клієнт зобов’язаний пред’являти клубну карту при вході в Клуб, в обов’язковому порядку зареєструватися на рецепції. У разі разової відсутності клубної картки, Клуб залишає за собою право відмовити в доступі на територію Клубу.

3. Оплата за послуги приймається в готівковій формі в гривнях в касу фітнес-клубу або через термінал за платіжними картками. Оплата за клубну картку, внесена в касу Клубу, не повертається.

4.  Послуга вважається наданою Клубом в повному обсязі після реєстрації входу Клієнта в Клуб (автоматичного списання відвідування з клубної картки Клієнта), незалежно від того, приступив Клієнт до занять всередині клубу або відразу покинув його.

5. Членство в Клубі є персональним і не може бути передано або використане іншими особами без переоформлення клубної картки. Клубна карта (не більше одного разу) може бути переоформлена на іншу особу за погодженням з адміністрацією Клубу.

6. При першому відвідуванні Клубу Клієнту необхідно пройти процедуру реєстрації в Клубі: заповнення контактних даних, фотографування (на рецепції клубу), в іншому випадку Клуб має право не допустити Клієнта до занять.

7. Клієнт Клубу має право отримати, і зобов’язаний повернути на рецепцію видані для отримання послуг ключі з номером від шафки роздягальні, суворо дотримуватися тимчасові обмеження на відвідування Клубу відповідно до умов клубної картки. Клієнт Клубу разом з ключем від шафки отримує браслет, який зобов’язується носити на території фітнес клубу і здати разом з ключем, залишаючи територію клубу.

8. Клієнт Клубу за додаткову плату має право отримати на рецепції на час заняття в Клубі в оренду рушник, яке зобов’язується повернути, залишаючи територію клубу.

9. У разі втрати (або псування) клубної картки, шафки роздягальні, ключа, браслета, рушника або будь-якого іншого інвентарю, що видається Клубом на час занять, Клієнт Клубу зобов’язаний відшкодувати завдані збитки в розмірі, встановленому Клубом.

10. Клієнт Клубу не має право залишати територію клубу до закінчення заняття. При виході заняття вважається завершеним, і Клієнт зобов’язаний повернути на рецепцію ключі з номером від шафки роздягальні, браслет, рушник.

11. В період перебування в Клубі особисті речі Клієнта Клубу повинні зберігатися в шафах роздягальні. Клуб не несе відповідальності за цінні речі і за речі залишені поза закритого шафи на території Клубу. Після заняття Клієнт Клубу зобов’язаний звільнити шафа від особистих речей і здати ключ на рецепцію. Для забезпечення збереження цінних речей і документів Клієнт Клубу має право користуватися спеціально відведеними осередками за додаткову плату згідно з прейскурантом послуг. 

12. Вхід в тренажерний зал дозволяється тільки в спортивному одязі та взутті (верхня частина тіла повинна бути закрита). Клуб має право не допускати Клієнта Клубу на тренування у взутті, не призначеної для конкретного типу занять. Клієнт Клубу не має права використовувати для занять шиповану взуття. 

13. При відвідуванні Клубу Клієнту необхідно дбайливо ставиться до обладнання та інвентарю клубу, суворо дотримуватися рекомендації інструкторів і персоналу клубу.

14. При занятті на тренажері необхідно використовувати індивідуальний рушник.

15. CrossFit зона фітнес-центру King входить у вартість абонемента тренажерного залу, але доступна для використання тільки під час, вільний від проведення групових занять по CrossFit і функціональному тренінгу.

16. Клуб не є медичним закладом і не здійснює надання послуг з медичного забезпечення Клієнта. До початку відвідування тренувань у фітнес-клубі Клієнту рекомендується самостійно пройти медичне обстеження.

17. Клуб не несе відповідальності за стан здоров’я і можливі травми Клієнта Клубу в наступних випадках:
— при порушенні Клієнтом Клубу правил відвідування Клубу;
— якщо Клієнт Клубу тренується самостійно;
— при порушенні Клієнтом Клубу рекомендацій лікарського висновку;
— якщо травма не була зареєстрована в Клубі і не складено відповідний акт;
— якщо травма отримана з вини самого Клієнта Клубу або отримана від протиправних дій третіх осіб.

18. З метою дотримання правил загальної гігієни перед відвідуванням лазні, сауни Клієнт Клубу зобов’язаний прийняти душ. Клієнт Клубу зобов’язаний дотримуватися чистоти у всіх приміщеннях Клубу, які використовуються ним до, під час і після тренувань.

19. Клієнт Клубу в період знаходження в Клубі зобов’язується дотримуватися правил громадського порядку (вести себе культурно, не використовувати в своїй промові ненормативну лексику, не доставляти незручності іншим відвідувачам, і т.д.). Клієнт Клубу зобов’язаний залишати територію Клубу не пізніше встановленого часу його закриття.

20. Для забезпечення безпеки тренувального процесу в тренажерному залі, Клієнту Клубу настійно рекомендується виконувати вправи з вагами, визначеними інструктором Клубу. З метою недопущення травматизму, силові вправи з максимальними вагами в тренажерному залі виконувати в обов’язковому порядку з інструктором або партнером.

21. Якщо під час тренування виникло питання, як користуватися тим чи іншим тренажером, або будь-яке інше питання, необхідно звернутися до чергового інструктора тренажерного залу.

22. Після закінчення тренувань Клієнт Клубу зобов’язаний повернути спортивний інвентар («диски для штанги», гантелі і т.д.) в спеціально відведені місця в належному стані. Клієнт Клубу зобов’язаний відшкодувати збиток, заподіяний втратою або псуванням обладнання, інвентарю та іншого майна Клубу.

23. Групові заняття в Клубі проводяться за встановленим розкладом. Клуб має право вносити зміни і доповнення до розкладу і здійснювати заміну заявленого в розкладі інструктора. Клієнт Клубу зобов’язаний приходити на групові заняття без запізнень.

24. Термін дії клубної картки може продовжуватися тільки в разі, якщо заняття не відбулося з вини клубу. У всіх інших випадках пропуску занять претензії з питань оплати, повернення грошей або перенесення занять адміністрацією Клубу не приймаються, виключення становлять абонементи терміном дії більше трьох місяців (тільки відповідно до умов продажу). Про заморожування клубної картки Клієнт Клубу за 24 години повинен повідомити Клуб в усній формі, по телефону. Сумарний термін призупинення дії клубної картки не може перевищувати при річній карті 21 день, при піврічної 14 днів.

25. На Клієнта Клубу, який оплатив разове відвідування, поширюється дія цих Правил. Надання послуги разового відвідування з метою безпеки надається тільки при пред’явленні документа, його копія залишається на рецепції. В іншому випадку Клуб має право відмовити Клієнту в наданні послуги разового відвідування.

26.  Має право протягом терміну дії клубної картки змінювати вартість додаткових послуг, змінювати тренерський склад.

27. Під час проведення клубних заходів Клуб має право обмежити зону, призначену для тренувань. Клуб має право закривати інші приміщення на час проведення спеціальних заходів і / або ремонтних, профілактичних робіт. Про зазначені обставини Клієнти Клубу інформуються заздалегідь шляхом розміщення оголошень на інформаційних стендах в приміщенні Клубу, не менше ніж за 24 години до проведення зазначених заходів. При цьому дія клубної картки не продовжується.

28. Клієнт Клубу повідомлений про здійснення в будівлі Клубу і на прилеглій до будівлі території відеозйомки і відеоспостереження.

29. Клуб має право змінювати годинник (режим) роботи. Інформація про зміну годин (режиму) роботи доводиться до Клієнтів Клубу шляхом розміщення на інформаційних стендах в приміщенні Клубу.

30. На території Клубу заборонено:
— перебувати в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння;
— курити;
— проносити в Клуб будь холодну і / або вогнепальну зброю, вибухонебезпечні, токсичні і сильно пахнучі речовини;
— приносити в Клуб напої та продукти харчування (за винятком дитячого харчування), приймати їжу і напої в не призначених для цього місцях;
— входити на територію, призначену для службового користування, за винятком випадків, коли є спеціальне запрошення;
— самостійно регулювати будь-які інженерно-технічні обладнання;
— розміщувати оголошення, рекламні матеріали, проводити опитування і поширювати товари на території Клубу без письмового дозволу адміністрації Клубу;
— входити на територію Клубу з тваринами;
— в’їжджати на територію Клубу на роликових ковзанах, велосипедах, скейтбордах;
— здійснювати кіно- і фотозйомку в Клубі без письмового дозволу адміністрації Клубу;

31. Порушення Клієнтом Клубу справжніх правил тягне за собою відмову Клієнту в наданні йому послуг.

32. Клуб не несе відповідальності за технічні незручності, викликані проведенням міськими або муніципальною владою профілактичних, ремонтно-будівельних та інших робіт (форс-мажорні обставини).

33. Всі знайдені на території Клубу речі реєструються в спеціальному журналі і зберігаються протягом 1 місяця, після чого утилізуються, про що складається відповідний акт.

34. У разі необхідності та для поліпшення якості послуг Клуб має право в односторонньому порядку доповнювати та змінювати ці Правила. Нові Правила набувають чинності для Клієнта Клубу з моменту їх розміщення для загального ознайомлення на інформаційних стендах в приміщеннях Клубу.

35. Порядок відвідування клубу дітьми.

35.1. Діти у віці від 7 років роздягаються згідно статі дитини в чоловічої чи жіночої роздягальні.
35.2. Батьки або супроводжуючі дітей особи несуть персональну відповідальність за дітей на території клубу.
35.3. Діти до 13 років можуть відвідувати клуб тільки в супроводі батьків або уповноважених осіб, які досягли повноліття.
35.4. Перебування дітей віком до 13 років на території клубу без супроводу батьків або уповноважених осіб заборонено.
35.5. Батьки або особи супроводу мають своєчасно привести дитину на тренування (групове заняття), а також вчасно забрати після закінчення тренування. За дітей, які перебувають в клубі після занять без нагляду батьків або супроводжуючих осіб, клуб відповідальності не несе.
35.6.  Щоб уникнути травм, діти, які запізнилися до початку заняття більш ніж на 10 хвилин, на заняття можуть бути не допущені.
35.7. Адміністрація Клубу і тренер несуть персональну відповідальність за дитину тільки під час проведення занять.

36. Власники денних абонементів, які не встигли закінчити тренування після закінчення часу дії карти, мають право перебувати в тренажерному залі без додаткової оплати не більше 20 хвилин, з моменту закінчення цього часу, або зобов’язані доплатити 50% еквівалента вартості разового гостьового відвідування.

37.  Клієнтам заборонено надавати в фітнес-центрі будь-які послуги (наприклад проведення тренування / консультації / інструктажу в тренажерному залі) третім особам (в т.ч іншим членам клубу). У разі, якщо клієнт надає послуги іншим особам, незважаючи на зауваження персоналу фітнес-центру, адміністрація має право в односторонньому порядку блокувати клубну карту.

38.  Фітнес-центр залишає за собою право змінювати умови відвідування згідно необхідністю. Під умовами відвідування мається на увазі зміну місцерозташування осередків для переодягання, осередків під оренду, зміну місцерозташування роздягалень.